پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

شرکت مسافربری تک سفر ایرانیان بجنورد به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۹/۱۳

شرکت مسافربری تک سفر ایرانیان بجنورد به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری سیما سفر اردبیل به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۹/۱۱

شرکت مسافربری سیما سفر اردبیل به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


ورود ۵۳۰ دستگاه اتوبوس در حمل ونقل عمومی در یکسال گذشته

 • ۱۳۹۶/۹/۸

مدیر کل دفتر مسافری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، از ورود ۵۳۰ دستگاه اتوبوس جدید در حوزه ناوگان حمل و نقل جاده ای خبرداد.


گوتنبرگ؛ صدرنشین شهرهای گردشگری با بیشترین پایداری

 • ۱۳۹۶/۹/۷

انتشار رتبه‌بندی جدید شاخص جهانی پایداری مقصد گردشگری نشان داد شهر گوتنبرگ سوئد در صدر این فهرست قرار دارد.


اتوبوس های بدون راننده در سنگاپور راه اندازی می شوند

 • ۱۳۹۶/۹/۷

همراه با افتتاح مرکز آزمایش خودروهای خودران در سنگاپور اعلام شد که سه شهر این کشور تا سال 2022 مجهز به اتوبوس‌های خودران خواهند شد.


فرا رسیدن ایام سوگواری ۲۸ صفر و ۳۰ صفر تسلیت باد

 • ۱۳۹۶/۸/۲۶

رحلت پیام آور عشق و محبت (رسول خاتم) و نوه بزرگوارشان ،غریب مدینه و بقیع (امام مظلوم امام حسن مجتبی ) را به همه ی همراهان سفر724 تسلیت عرض میکنیم.


بلیط ارزان اتوبوس به مقصد کرمانشاه؛ هیچ گرانی در کار نیست!

 • ۱۳۹۶/۸/۲۴

در حال حاضر، بلیط اتوبوس به مقصد کرمانشاه، هیچ افزایشی نداشته و با قیمت های قبلی به مسافران عزیز ارائه می گردد.


مشهد آماده پذیرایی از زائران ۲۸صفر است

 • ۱۳۹۶/۸/۲۳

مدیر کل رفاهی زائران خراسان رضوی گفت: در شهر مشهد ۱۸۰ مدرسه به طور رایگان برای اسکان در نظر گرفته شده و بخشی از خوراک زائران نیز با نذورات مردمی تامین شده است. شهرداری ها نیز در خدمت رسانی اتوبوس ها و آب رسانی به ایستگاه های زائرین به ما کمک می کنند.


تسلیت سفر۷۲۴ به حادثه دیدگان زلزله

 • ۱۳۹۶/۸/۲۲

سفر۷۲۴ واقعه جانگداز درگذشت حادثه دیدگان زلزله اخیر را تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و طول عمر با عزت  برای بازماندگان ایشان از خداوند منان خواستاراست. 


شرکت مسافربری جهانگشت مهر (تعاونی ۱۶) ورامین به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۲۱

شرکت مسافربری جهانگشت مهر (تعاونی 16) ورامین به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری پیک صبا (تعاونی 17) کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۲۰

شرکت مسافربری پیک صبا (تعاونی 17) کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


فروش بلیط اتوبوس مشهد؛ ویژه ایام عزاداری ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع) در سامانه سفر۷۲۴ شروع شد

 • ۱۳۹۶/۸/۱۷

فروش بلیط اتوبوس رفت و برگشت مشهد مقدس، ویژه ایام 28 صفر، شهادت رسول اکرم (ص) و شهادت امام رضا در سامانه سفر724 شروع شده است.


شرکت مسافربری سفر سیر آریا کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۱۶

شرکت مسافربری سفر سیر آریا کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری آسیا سفر کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۱۴

شرکت مسافربری آسیا سفر کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


شرکت مسافربری رویال سفر کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۱۳

شرکت مسافربری رویال سفر کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


پیش فروش بلیط اتوبوس مشهد، ایام ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع) در سامانه سفر۷۲۴

 • ۱۳۹۶/۸/۱۱

زائران و مسافران مشهد مقدس در ایام 28 صفر و ایام عزاداری شهادت امام رضا، می توانند بلیط اتوبوس مسیر رفت و برگشت مشهد مقدس را از طریق سامانه سفر۷۲۴ خریداری نمایند. 


بانک‌های توزیع دینار برای زائران اربعین

 • ۱۳۹۶/۸/۱۱

زائران اربعین می‌توانند در پایانه‌های مرزی در کنار دریافت ریال از کانال‌های بانکی برای تامین دینار عراق نیز استفاده کنند.


شرکت مسافربری سیروسفر کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۱۰

شرکت مسافربری سیروسفر کلاچای به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.


گره کور بازگشایی مرز خسروی؛ مخالفت نخست وزیر عراق با گشایش خسروی

 • ۱۳۹۶/۸/۹

در حالی که مردم همچنان امیدوار به بازگشایی مرز خسروی هستند آخرین اخبار حاکی از مقاومت نخست وزیر عراق برای اعلام بازگشایی این مرز است.


شرکت مسافربری همسفر چابکسواران همدان به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوست

 • ۱۳۹۶/۸/۹

شرکت مسافربری همسفر چابکسواران همدان به خانواده بزرگ سفر۷۲۴ پیوسته است. این شرکت مسافربری معتبر با داشتن سابقه ای طولانی و روشن در زمینه حمل و نقل بین شهری فعالیت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس هایش را از طریق سامانه سفر۷۲۴ به کاربران و مسافران ارائه می دهد.